حسن گودرزی پور

 
   
      امروز :  13 اسفند 1399   برابر با  3 مارس 2021       
 
گودرزی پور

درباره ی حسن گودرزی پور

مقالات

پیوندها

پیشنهادات

نظر سنجی

گالری تصاویر

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ
   

بیوگرافی حسن گودرزي پور

 
در تاریخ بیست و دوم آذرماه سال 1360 ، در شرق تهران، محله تهران نو، در خانواده ای متوسط به دنیا آمد.

دو سال اول دبستان را در مدرسه حربن ریاحی در خیابان خاقانی و  مابقی را در مدرسه انقلاب اسلامی (در کوی زینبیه) تهران پشت سر گذاشت. مقطع راهنمایی را نیز در مدرسه حربن ریاحی به اتمام رساند.

در آن زمان دبیرستانهای نمونه مردمی با آزمون ورودی دانش آموز می پذیرفتند. در آزمون ورودی دبیرستان نمونه مردمی شهید مطهری (واقع در خیابان نیروی هوایی) تهران که جزو پنج دبیرستان برتر تهران بود پذیرفته شد و دوران دبیرستان را در آنجا در رشته ریاضی فیزیک گذراند.

از آنجا که علاقه زیادی به آموختن زبانهای خارجی داشت به کشور اکراین سفر کرد و ظرف یکسال زبان روسی را آموخت و در پایان سال نفر اول المپیاد زبان دانشجویان خارجی محل تحصیل خود گردید و پس از یکسال با مدرک زیان با نمره عالی به ایران بازگشت.

سپس در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار مشغول به تحصیل شد و مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه شمال (آمل) اخذ نمود.

سپس در ستاد مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مشغول به کار شد، و در همین حین تحصیل خود را نیز ادامه داد و موفق شد از دانشگاه فارابی (کرج) مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک با معدل 18.82اخذ نماید.

از آن پس، و در حین تحصیل در حوزه ی فناوری اطلاعات، مدیریت دانش، مشاوره مدیریت دانش به سازمانهای دانش بنیان فعالیت داشته و تجربیاتی در زمینه استراتژی سازمانی، یکپارچه سازی سامانه ها،  سیستمهای خبره و نظام  مدیریت دانش کسب نمود. ضمن کار و تحصیل، به تدریس در دانشگاه نیز مشغول شد.
 
     
     
 
 1392©   حقوق معنوی سایت برای پایگاه اطلاع رسانی حسن گودرزی پور محفوظ است