حسن گودرزی پور

 
   
      امروز :  21 مرداد 1399   برابر با  11 آگوست 2020       
 
گودرزی پور

درباره ی حسن گودرزی پور

مقالات

پیوندها

پیشنهادات

نظر سنجی

گالری تصاویر

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ
 

اخبار علم و فناوری

۲۴ طرح آبخیزداری در لارستان فارس وارد فاز اجرایی شد  
لارستان- ایرنا- مدیر منابع طبیعی لارستان اعلام کرد:مطالعات احداث ۲۴ طرح مهم آبخیزداری شامل احداث سد خاکی و آب بند (سنگی و ملاطی) در مناطق مختلف این شهرستان به اتمام رسید و این طرح‌ها اکنون وارد فاز اجرایی و عملیاتی شده اند.
متن کامل خبر...

آهوان دبیرخانه دایمی جشنواره ملی هنرهای جدید در سمنان می‌شود  
سمنان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: دبیرخانه دایمی جشنواره ملی هنرهای جدید با عنوان آهوان و محوریت معارف رضوی در سمنان ایجاد می شود.
متن کامل خبر...

امسال ۱۲۰ حلقه چاه غیرمجاز در مهاباد پُر می‌شود  
مهاباد- ایرنا- مدیر امور آب مهاباد گفت: طبق اعلام وزارت نیرو، سهمیه انسداد چاه‌های غیرمجاز این شهرستان در سال جاری ۱۲۰ حلقه تعیین شده که تا پایان سال نسبت به پُرکردن آن اقدام خواهد شد.
متن کامل خبر...

جشنواره حرکت موجب ارتباط گسترده بین دانشگاه‌ها شده است  
تهران - ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: جشنواره حرکت به علاقه‌مندی دانشجویان جهت می‌دهد و دانشجویان می‌توانند انگیزه خود را بیشتر و بهتر پیگیری کنند؛ بخش بین‌المللی این جشنواره نیز باعث ارتباطات گسترده بین دانشگاه‌ها در دنیا شده است.
متن کامل خبر...

۱۱۰ متخلف صنفی خاش تعزیراتی شدند  
زاهدان- ایرنا- مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت خاش سیستان و بلوچستان گفت: ۱۱۰ متخلف صنفی از ابتدای امسال تا کنون در این شهرستان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
متن کامل خبر...

استاندار مرکزی: ۲ هزار میلیارد ریال برای تحقق قراردارد هپکو با وزارت راه اختصاص یافت  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: ۲ هزار میلیارد ریال از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور در راستای تحقق قرارداد هپکو به وزارت راه و شهرسازی اختصاص یافته که این مهم حاصل پیگیری از سال گذشته است.
متن کامل خبر...

مدیر کل سابق ورزش و جوانان فارس و متهمین این پرونده محکوم شدند  
شیراز - ایرنا-  روابط عمومی دادگستری استان فارس اعلام کرد : مدیر کل سابق ورزش و جوانان استان فارس و دیگر متهمین این پرونده در دادگاه بدوی به حبس تعزیری ، جزای نقدی ، شلاق و انفصال از خدمات دولتی محکوم شدند.
متن کامل خبر...

برگزاری محرم در زمان کرونا باید به الگویی مناسب تبدیل شود  
تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکید کرد:باید امسال الگویی بسیار مناسب از برگزاری محرم به دنیا ارائه کرد تا در پایان این ایام با افتخار اعلام کنیم که حتی یک نفردرایران آلوده به ویروس کرونا نشده است.
متن کامل خبر...

ایجاد ۳ هزار شغل صنایع دستی در خراسان جنوبی از محورهای توسعه است  
بیرجند - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت: توجه به پیشران‌های توسعه از مهمترین محورهای مدیریت در استان است که ایجاد سه هزار شغل در حوزه صنایع دستی در این محور قرار دارد.
متن کامل خبر...

موسسه خیریه حضرت رقیه ۲۳ هزار جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهدا کرد  
زنجان - ایرنا - مدیر عامل موسسه خیریه حضرت رقیه (س) کشور گفت: این موسسه خیریه طی سال گذشته ۲۳ هزار جهیزیه در میان نوعروسان نیازمند توزیع کرد.
متن کامل خبر...

بازگشت به صفحه اصلی
 
 1392©   حقوق معنوی سایت برای پایگاه اطلاع رسانی حسن گودرزی پور محفوظ است