حسن گودرزی پور

 
   
      امروز :  19 اردیبهشت 1400   برابر با  9 می 2021       
 
گودرزی پور

درباره ی حسن گودرزی پور

مقالات

پیوندها

پیشنهادات

نظر سنجی

گالری تصاویر

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ
 

اخبار تهران

مرمت بقعه سید فتح الله ورامین آغاز شد  
تهران- ایرنا- رئیس دفتر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ورامین گفت: با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه، مرمت بقعه سید فتح الله وارمین آغاز شد.
متن کامل خبر...

تیم فوتبال یزدلوله ۲ بر یک از ون پارس اصفهان شکست خورد  
یزد- ایرنا- تیم فوتبال یزدلوله شنبه شب در دیدار خانگی بدون حضور تماشاگران با نتیجه ۲ بر یک از ون پارس نقش جهان اصفهان شکست خورد.
متن کامل خبر...

مواد غذایی، بیشترین کشفیات کالای قاچاق در خراسان رضوی است  
مشهد- ایرنا- دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: پارسال ۲ هزار و ۷۶ میلیارد ریال کالای قاچاق در این استان کشف شد که مواد غذایی بیشترین مقدار آن را به خود اختصاص داد.
متن کامل خبر...

آیا دور چهارم، آخرین دور مذاکرات خواهد بود؟  
تهران- ایرنا- نزدیک شدن به موعد انتخابات ریاست جمهوری ایران و نیز شمارش معکوس برای پایان مهلت توافق تهران و آژانس باعث شده است تا مذاکرات در وین بیش از پیش سرعت بگیرد و این پرسش مطرح شود که آیا در دور چهارم گفت و گوها توافق حاصل خواهد شد؟
متن کامل خبر...

استفاده از پایان نامه دانشجویان نخبه راهگشای صنعت نساجی است  
کرج - ایرنا - رییس انجمن تخصصی صنایع همگن نساجی، پوشاک و چرم البرز از وابستگی به فناوری و مواد اولیه به عنوان‌ یک چالش عمده این صنعت و دیگر صنایع نام برد و ضرورت برنامه ریزی برای استفاده بهینه از پایان نامه های دانشجویان نخبه برای رهایی از این وابستگی ها را مورد تاکید قرار داد.
متن کامل خبر...

فعالیت ورزشی، مصرف داروی بیماران پیوند عضو را کاهش می‌دهد  
مشهد- ایرنا- رییس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای مشهد گفت: مطالعات تجربی ثابت کرده است که ورزشکاران عضو این هیات بعد از آغاز فعالیت ورزشی حرفه‌ ای، دوز داروی کمتری استفاده کرده و حتی از نظر ظاهری تغییرات مشهودی دارند.
متن کامل خبر...

کاهش بارندگی در استان کرمانشاه در ۵۰ سال گذشته کم سابقه است  
کرمانشاه - ایرنا - معاون سازمان هواشناسی کرمانشاه کاهش بارش باران در استان طی ۵۰ سال گذشته را نادر و کم سابقه اعلام کرد و گفت: سال‌هایی بود که در فصل پاییز کمبود بارش داشته باشیم.
متن کامل خبر...

تولید گل محمدی در داورزن خراسان رضوی افزایش یافت  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی داورزن در استان خراسان رضوی گفت: با پایان فصل برداشت گل محمدی، ۱۸۵ تن محصول از گلستان های این شهرستان برداشت شد که حدود ۷۰ تن بیشتر از سال گذشته است.
متن کامل خبر...

۱۱۹ فرد مبتلا به کرونا در استان یزد شناسایی شدند  
یزد- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: شبانه‌روز گذشته از ۳۵۹ نمونه گرفته شده از افراد مشکوک به ویروس کرونا، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۱۹ فرد مبتلا به بیماری کووید ۱۹ در این استان شناسایی شدند.
متن کامل خبر...

شمار خانه‌های هلال در سبزوار به ۳۰ واحد افزایش یافت  
سبزوار- ایرنا- رییس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت: با هدف ایجاد آمادگی در زمان وقوع حوادث احتمالی، شمار خانه‌های هلال در شهرستان‌های سبزوار و ششتمد واقع در غرب خراسان رضوی، به ۳۰ واحد افزایش یافت.
متن کامل خبر...

بازگشت به صفحه اصلی
 
 1392©   حقوق معنوی سایت برای پایگاه اطلاع رسانی حسن گودرزی پور محفوظ است